SUBskrypcj@
Lenin-zine

Twój emaildowiedz się więcej >>
Blog > Komentarze do wpisu
Hau
Ocieplenie stosunków międzyplemiennych

Po robocie zmęczony, ale daję radę. Kiedyś się wyśpię.

Słuchając kolejnych "dobrych zmian" zastanawiam się - gdzie ten naród, co wybrał ten rząd? Jakby nie liczyć, rachunek się nie zgadza.

W stadninie w Janowie zdechła klacz. Pomijam "ważność" jej właściciela. Mam tylko nadzieję, że to nie był po prostu bezmyślny sabotaż, byle tylko pokazać, że nowy, PiSowski szef, nie zna się na koniach.

Podsumowanie afery oponowej. Winni jednak bez względu na wszystko są obecni szefowie BORu. Zdecydowali się na użycie opony, które przeleżała kupę czasu na magazynie. Po co? Bo prezydent Duda chciał jechać na narty. Czyli ryzykujemy życie wysokiego urzędnika, najwyższego rangą w kraju, bo on ma taką zachciankę? Od czego ma ludzi, którzy pilnują jego bezpieczeństwa? Sparciała opona to nie przepalona żarówka w światłach mijania, stanowi większe zagrożenie i ma zdecydowany wpływ na jazdę samochodu. A jednak nikt nie oponował, nikt się nie sprzeciwił. Kolejny syndrom gruziński, że wszyscy się boją przeciwstawić? Tylko dlatego, że zwierzchnik ma "widzimisia", wszyscy pozostali pracownicy pokornie kładą głowę na lodowym szafocie, bo może światłość szefa stopi ostrze gilotyny. Szczęście jednak nie zawsze sprzyja. Prosze spytać Lecha Kaczyńskiego.

Wystawa psów rasowych. Fajna sprawa, jak się poogląda te różne rasy. Toye rosyjskie składające się z uszu. Potężne mastiffy. Niepokorne corgie. Pełne dzikiego wdzięku wilczaki. Zaskakująco piękne charty rosyjskie. Zawsze coś nowego.
niedziela, 20 marca 2016, lenin_grad